Sotirović: "Jestem naprawdę rozczarowany"
Sova  |  1 Lutego 2015  g. 11:14

Po meczu kilka minut poświęcił nam napastnik Jagiellonii Białystok, Vuk Sotirović. Serbski napastnik był rozczarowany pracą arbitra, ale nie tylko on - Jestem naprawdę rozczarowany - stwierdził zawodnik w rozmowie z nami.

W 38' minucie spotkania, Vuk strzałem z głowy zdobył bramkę dla Jagi. Wówczas na tablicy widniał wynik 1:1, ale jak okazało się po meczu, był to, jedynie gol honorowy.

Jagiellonia.net - Co powiesz o meczu

- Szkoda słów. Moim zdaniem zagraliśmy bardzo dobrze pierwszą połowę. Tą pierwszą bramkę, którą straciliśmy, to także po błędzie sędziego, gdyż faulowany był Radek Kałużny. Potem czerwona kartka, nie wiem ... W drugiej części już na wyjściu dostaliśmy kolejną czerwoną. Tam, sądzę, że nie było jej. Wszystko, co było na styk, to zawsze było w stronę Lecha, na przykład żadnego faulu nam nie gwizdną w pierwszej

Powiedź, co pokazywałeś po strzelonej bramce?
-Nic nie pokazywałem, ale były takie podteksty, że ktoś zwalnia trenera, itp. To są jakieś bzdury. Powiem, tak - zawsze w Białymstoku dobrze się czułem i od strony kibiców miałem podparcie. Wiadomo, że już siódmy a ostatni to był szósty mecz, który przegrywamy, przegraliśmy z Odrą i niby kibice odwrócili się od nas plecami. Także mnie po prostu nie spodobało się, ale trzeba również kibiców zrozumieć, nas. To, nie tak, że my nie chcemy. Tylko po prostu, albo brak umiejętności, albo nie ten dzień. Wydaje mi się, że każdy się stara i każdy chcę jak najlepiej, bo nikt nie ma zamiaru, by Jagiellonia grała w drugiej lidze, by kopać piłkę po jakiś wioskach.

Jakie są plany na następny sezon? Bo załóżmy, że Jaga utrzyma się, gdyż innej możliwości nie ma.
- Nie wiem, na razie o tym nie myślimy. W tym momencie nic nie mogę powiedzieć.

Czy chciałbyś pozostać w Białymstoku, czy raczej szukasz sobie nowego klubu?

- Na razie nie myślę nic. Jestem skupiony na tym, by Jagiellonia utrzymała się w lidze. Zostało jeszcze dwa mecze i wszystko przed nami. A, co dalej będzie? Nie wiem, trudno odpowiedzieć. Chciałbym tutaj grać, ale chciałbym również, by Jagiellonia była mocną Jagiellonią, która będzie wygrywać mecze i w której będzie przyjemnie się grało.