Gostomski - Kędziora (46. Bednarek) , Wołąkiewicz, Arajuuri, Douglas - Trałka, Linetty - Pawłowski, Hamalainen (84. Jevtić), Keita (21. Lovrencsics) - Sadajew
Jagiellonia Białystok
Drągowski - Baran, Pazdan (94. Jasiński), Madera, Wasiluk - Tuszyński, Romanczuk (113. Kądzior), Grzyb, Frankowski (71. Pawłowski) - Gajos - Piątkowski
121'
Przegrywamy na INEA Stadionie i tym samym kończymy naszą przygodę z Pucharem Polski w tym sezonie. Dziękujemy wszystkim za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje live.
121'
Nasi piłkarze dziękują kibicom, którzy pojawili się w Poznaniu.
121'
Koniec spotkania.
120'
Jagiellonia zaryzykowała przez co naraziła się na kontrę Lecha. Strzelcem bramki jest Karol Linetty.
120'
4:2 dla Lecha.
119'
Strzał Jevticia z bliska doskonale broni Drągowski. Lech atakuje dalej.
118'
Po naszym rzucie wolnym bardzo groźnie atakował Lech. Jeszcze niecałe 2 minuty.
118'
Faul w śroku pola, będziemy mieć rzut wolny.
116'
Po stracie bramki nasz zespół bardziej się otworzył co wykorzysują gospodarze stwarzając sobie okazje do strzałów.
115'
Pozostało nam 5 minut, aby doprowadzić do karnych.
113'
Trener Probierz robi zmianę - za Romanczuka wchodzi Kądzior.
112'
Pięknym strzałem od słupka prowadzenie dla Lecha daje ten, który zawinił przy dwóch bramkach - Barry Douglas.
111'
Gol dla Lecha.
111'
Prawie wszyscy nasi zawodnicy w murze.
110'
Po kolejnej groźnej kontrze Lecha prawie na linii pola karnego fauluje Jasiński za co otrzymuje żółtą kartkę. Będzie groźny rzut wolny.
108'
Jagiellonia próbuje kontrować Kolejorza jednak ataki zatrzymywane są przed ich polem karnym.
108'
Kontra Lecha przerwana przez Tuszyńskiego.
106'
Zza pola karnego strzelał Trałka, jednak to nie mogło zaskoczyć naszego bramkarza.
106'
Chwila przerwy i gramy dalej.
105'
Koniec pierwszej części dogrywki. Pierwsze 10 minut należało do Jagi, potem więcej przy piłce byli gospodarze.
104'
Strzał Lecha po dośrodkowaniu z rzutu wolnego obroniony przez naszego bramkarza.
102'
Po faulu na Douglasie żółtą kartkę otrzymał Janek Pawłowski.
100'
Zawodnicy obu drużyn są już wyraźnie zmęczeni tym spotkaniem, coraz dłużej zajmuje im wstawanie z murawy.
98'
Po długim podaniu w pole karne wchodził Piątkowski, któremu w ostatniej chwili piłkę zabrał jeden z obrońców Kolejorza.
97'
Rzut rożny dla Jagi zakończony słabym strzałem Mateusza Piątkowskiego.
96'
Dobra akcja Jagi zakończona zablokowanym strzałem Gajosa.
95'
Duet stoperów tworzą teraz Baran i Madera, Jasiński zajmuje miejsce na prawej obronie.
94'
Za Pazdana do gry wchodzi Jasiński.
91'
Oba zespoły bez zmian.
91'
Dogrywkę rozpoczyna Jagiellonia
90+2'
Koniec meczu. Dziś w Poznaniu będziemy mieć dogrywkę.
90+2'
Groźna sytuacja dla Lecha w doliczonym czasie gry. Na szczęście nikt nie dotknął piłki przelatującej wzdłuż naszej bramki.
90'
Sędzia dolicza 2 minuty.
90'
Gajos próbował zaskoczyć bezpośrednim strzałem bramkarza Lecha, jednak to nie mogło się udać.
89'
Niedaleko od narożnika pola karnego faulowany Tuszyński.
87'
Pazdan musiał na chwilę opuścić boisko, ale na szczęście po chwili powrócił do gry.
86'
Strzał Lovrencsicsa zza pola karnego zablokował Pazdan, który teraz leży na murawie.
84'
Jevtić zmienia Hamalainena.
84'
Z dystansu strzelal Gajos - niestety nad poprzeczką.
83'
Tuszyński blisko przejęcia w środku pola. W grze Patyka widać dziś zaangażowanie.
81'
Lekko w środek bramki strzelał Sadajew i po raz kolejny na posterunku był Drągowski.
80'
W zespole Lecha do wejścia powoli szykuje się Jevtić.
78'
Kolejne 2 rzuty rożne dla Jagiellonii, niestety bez efektu.
77'
Co za strzał Gajosa z narożnika pola karnego! Świetnie broni Gostomski.
76'
Dośrodkowanie Gajosa wybijają obrońcy Lecha.
75'
Świetnie w pole karne wchodził Tuszyński, jego strzał obronił Gostomski i mamy rzut rożny.
75'
Dzisiejsze spotkanie ogląda nieco ponad 10 000 widzów.
74'
Szymon Pawłowski dwukrotnie strzela na naszą bramkę i dwukrotnie broni Drągowski.
72'
Za faul na Pazdanie blisko naszego pola karnego żółtą kartkę otrzymuje Wołąkiewicz.
71'
Frankowskiego zmienia Pawłowski.
70'
Co za koszmarny błąd jednego z naszych zawodników, który w naszym polu karnym głową podał piłkę do Sadajewa. Na szczęście w sytuacji sam na sam sytuację uratował Drągowski. Po chwili znowu strzelał Sadajew i znowu na posterunku był Bartek.
69'
Kolejny groźny faul Piątkowskiego, na szczęście tym razem bez kartki.
65'
Fatalny kiks Frankowskiego omal nie wyszedł na aut.
63'
W naszym polu karnym ręką przyjmował Sadajew.
59'
Rożny wkonywany przez Lovrencsicsa przerodził się w naszą kontrę zatrzymaną w środku pola.
58'
Mateusz Piątkowski otrzymuje żółtą kartkę za faul w środku pola.
55'
Po okresie przewagi Lecha teraz Jagiellonia dłużyj utrzymuje się przy piłce.
51'
Po rzucie wolnym mocno sprzed pola karnego strzelał Lovrencsics. Świetna obrona Bartka i mamy rzut rożny.
49'
Dośwodkowanie Lovrencsicsa na rzut rożny wybija Tuszyński.
46'
W zespole gospodarzy mamy zmianę - Bednarek zmienia Kędziorę. Jaga rozpoczyna drugą połowę bez zmian.
46'
Piłkarze Lecha już na murawie, żółto-czerwoni jeszcze się nie pojawili
45+4'
Po fatalnym początku i dwóch straconych golach naszym zawodnikom udało się doprowadzić do remisu. Bardzo pomógł przy tym Douglas, który popełnił błędy przy obu bramkach.
45+3'
Koniec pierwszej połowy.
45+2'
I jeszcze jeden...
45+2'
Rzut rożny dla nasz przed przerwą.
45+1'
Po rzucie wolnym wykonywanym przez Gajosa jeden z naszych zawodników był na spalonym. Po chwili szybka kontra Pawłowskiego czysto zatrzymana przed naszym polem karnym.
45'
Po wybiciu piłki przez naszych obrońców zza pola karnego strzelał Pawłowski, na szczęści na swoim miejscu był Drągowski.
44'
Z kontrą wyszedł Tuszyński lecz podczas akcja została przerwana przez faul jednego z naszych zawodników.
42'
Strzał Sadajewa zza pola karnego przelatuje daleko od naszej bramki.
41'
Kilka ostatnich minut to lekka przewaga Jagi, lecz bez okazji bramkowych.
40'
Romanczyk z zabandażowaną głową jużna boisku.
39'
Długo w naszym polu karnym leżał Romanczuk. Lekarze zakładają mu opatrunek na głowę.
37'
Groźnie w polu karnym szarżował Sadajew, Madera na rzut rożny.
36'
Z sektora gości słychać "My chłopcy z Białeeeeego...".
34'
Śwetna kiwka i zagranie Gajosa do Piątkowskiego, nasz najlepszy napastnik był niestety na pozycji spalonej.
31'
Rzut rożny dla Lecha po akcji Hamalainena.
29'
Dośrodkowanie Gajosa z rzutu wolnego pewnie łapie Gostomski.
27'
Świetną akcje po lewej stronie przeprowadził Tuszyński, który poda w pole karne, piłka odbiła się pomiędzy zawodnikami gości i ostatecznie trafiła do bramki. Strzelcem samobójczej bramki jest Arajuuri
26'
Gooooool dla Jagi!!!
25'
Dobra akcja Lecha zakończona strzałem Sadajewa ze spalonego.
24'
Ładnie zapowiadającą się kontrę Jagiellonii przerwał Arajuuri.
24'
Po naporze Lecha gra nieco się wyrównała. Od kilku minut zawodnicy rozgrywają piłkę w środku pola.
22'
Pędzącego na bramkę Linettego powstrzymał Madera
21'
W miejsce kontuzjowanego Keity wchodzi Lovrencsics.
19'
Na noszach boisko opuścił Keita.
16'
Piłkę rozgrywaną pomiędzy obrońcami Lecha przejął Gajos i strzałem sprzed pola karnego pokonał Gostomskiego
15'
Gol dla Jagi!!!
12'
Pierwsza ofensywna akcja Jagi, jednak dośrodkowanie Frankowskiego zablokowane przez obrońcę
8'
Gola dla gospodarzy po indywidualnej akcji Keity zdobył Linetty. Nasi zawodnicy są kompletnie zagubieni na początku tego spotkania...
7'
Przegrywamy już 2:0
5'
I kolejny rzut rożny...
4'
Kolejna świetna sytuacja dla Kolejorza, po czym 4 rzuty rożne dla gospodarzy.
1'
Zanim mecz zdążył się na dobre rozpocząć, w 6. sekundzie gola dla Lecha zdobył Sadajew.
1'
Gol dla Lecha... Co za fatalny początek
1'
Zaczynamy spotkanie...
-1'
Doping rozpoczęli również kibice z Białegostoku
-1'
Piłkarze wychodzą na murawę. Dziś Jagiellonia zagra w biało-czarnych strojach.
-10'
Sędzią dzisiejszego spotkania będzie Marcin Borski z Warszawy
-15'
Skład rezerwowy Jagiellonii: Słowik, Straus, Tymiński, Pawłowski, Kądzior, Leimonas, Jasiński. Z kolei w Lechu rezerwowymi są Burić, Lovrencsics, Jevtić, Drewniak, Kownacki, Henriquez, Bednarek
-15'
Piłkarze obu drużyn intensywnie rozgrzewają się na murawie. Póki co na trybunach niewielu kibiców.
-20'
Rywalem Jagiellonii w walce o ćwierćfinał Pucharu Polski będzie dziś Lech. Na zwycięzcę dzisiejszego spotkania już czeka drużyna Znicza Pruszków.