Kartki (liga)
Kenny | 27-12-2014, 21:56 aktualizacja 13-04-2019, 20:56
Żółte
12

S.Balic (Zagłębie L.)

11

M.Nalepa (Lechia), S.Balic (Zagłębie L.)

10

I.Marquez (Korona)

9

J.Żubrowski (Korona), F.Mladenovic (Lechia), K.Drygas (Pogoń), Ł.Burliga (Wisła K.), J.Tosik (Zagłębie L.)

8

S.Matuszek (Górnik), P.Gardawski (Korona), B.Augustyn (Lechia), Z.Kożulj (Pogoń), M.Sadlok (Wisła K.), M.Dąbrowski (Zagłębie L.), P.Polczak (Zagłębie S.)

7

T.Romanczuk, I.Runje (Jagiellonia), A.Kovacevic, B.Rymaniak (Korona), Ł.Trałka (Lech), K.Fila (Lechia), A.Martins, M.Vesovic, A.Jędrzejczyk (Legia), P.Dziczek (Piast), F.Achmadzadeh, M.Chrapek (Śląsk), V.Basha (Wisła K.)

6

A.Marciniak, L.Zarandia (Arka), O.Dytiatjev (Cracovia), D.Suarez, M.Koj (Górnik), Z.Arsenic, Guilherme (Jagiellonia), S.Kowalczyk (Pogoń), Ł.Broź, Augusto (Śląsk), M.Wasilewski (Wisła K.), D.Furman, G.Merebaszwili (Wisła P.)

5 M.Janota, A.Deja, L.Maric (Arka), N.Datkovic, C.Rapa, M.Siplak (Cracovia), M.Poletanovic (Jagiellonia), O.Petrak (Korona), P.Tiba (Lech), P.Lipski, J.Nunes (Lechia), P.Stolarski (Legia), M.Papadopulos (Piast), D.Stec, T.Podstawski (Pogoń), K.Mączyński (Śląsk), L.Klemenz (Wisła K.), I.Łasicki, C.Stefańczyk (Wisła P.), F.Starzyński, A.Matuszczyk (Zagłębie L.)
4

M.Nalepa, R.Siemaszko, T.Socha (Arka), J.Gol, D.Ferraresso, M.Wdowiak (Cracovia), P.Bochniewicz, A.Gryszkiewicz, M.Matras, K.Zapolnik (Górnik), B.Kwiecień, A.Novikovas, M.Pospisil, N.Mitrovic (Jagiellonia), P.Malarczyk (Korona), D.Kuciak, M.Mak, D.Łukasik (Lechia), B.Fernandez, R.Augustyniak, A.Purzycki, A.Miljkovic (Miedź), M.Kirkeskov, J.Czerwiński, J.Valencia (Piast), J.Bartkowski, S.Walukiewicz, A.Buksa (Pogoń), R.Pich, M.Robak, M.Radecki (Śląsk), Z.Ondrasek (Wisła K.), A.Dźwigała, D.Rasak, P.Stępiński, A.Uryga, N.Varela (Wisła P.), D.Bohar, B.Kopacz, W.Sirotow, L.Guldan, B.Slisz (Zagłębie L.), M.Możdżeń, A.Jędrych, P.Mraz, M.Toth (Zagłębie S.)

3

N.Aankour, C.Maghoma (Arka), F.Piszczek, M.Helik, A.Cabrera, S.Hanca (Cracovia), P.Wiśniewski, B.Sekulic (Górnik), J.Imaz (Jagiellonia), M.Pucko, M.Cebula, D.Diaw (Korona), M.Radut, J.Amaral, M.Makuszewski, R.Gumny, V.De Marco, R.Janicki, M.Wasielewski (Lech), L.Haraslin, F.Paixao, T.Makowski (Lechia), S.Szymański, D.Nagy, A.Hlousek, J.Kante, I.Astiz, D.Antolic, Cafu, M.Wieteska (Legia), F.Cruz, W.Łobodziński, J.Camara, F.Piasecki, A.Pikk, K.Osyra, O.Santana, G.Bartczak (Miedź), A.Sedlar, U.Korun, T.Hateley (Piast), J.Fojut, A.Benedyczak, R.Nunes, H.Matynia, A.Frączczak (Pogoń), D.Cotra, W.Golla, A.Piech, M.Cholewiak (Śląsk), R.Pietrzak, R.Boguski, S.Peszko (Wisła K.), G.Kuświk, M.Warcholak, D.Szymański (Wisła P.), S.Pawłowski, D.Oko (Zagłębie L.), Ż.Udovicic, J.Torunarigha, K.Wrzesiński, A.Banasiak, L.Gressak, V.Sanogo (Zagłębie S.)

2

G.Cvijanovic, D.Sołdecki, A.Bohdanov, F.Helstrup (Arka), D.Dąbrowski, S.Zenjov, M.Dimun (Cracovia), D.Smuga, A.Wolniewicz, M.Urynowicz, M.Ambrosiewicz, D.Liszka, G.Mystakidis, I.Angulo, I.Baidoo, S.Żurkowski, J.Jimenez, W.Gwilia (Górnik), J.Wójcicki, M.Machaj, R.Bezjak, K.Świderski, P.Frankowski, M.Kostal (Jagiellonia), E.Soriano, M.Górski, Ł.Kosakiewicz, J.Tamm, M.Hamrol, W.Arweladze (Korona), C.Gytkjaer, K.Jóźwiak, M.Gajos, D.Jevtic, T.Rogne, T.Cywka, N.Vujadinovic (Lech), R.Wolski, K.Michalak, J.Arak (Lechia), M.Żyro, S.Kulenovic (Legia), Marquitos, P.Zieliński, M.Szczepaniak, H.Ojamaa (Miedź), G.Badia, M.Konczkowski, T.Jodłowiec, P.Tomczyk, M.Pietrowski (Piast), D.Niepsuj, Ł.Załuska, R.Majewski, S.Rudol (Pogoń), P.Celeban, J.Łabojko, D.Szczepan (Śląsk), D.Kort (Wisła K.), O.Zawada, K.Angielski, Ricardinho (Wisła P.), D.Dziwniel, J.Mares, P.Tuszyński (Zagłębie L.), M.Heinloth, D.Vokic, T.Nowak, S.Pawłowski, G.Gabedawa, G.Mygas (Zagłębie S.)

1

A.Kolew, K.Danielak, M.Młyński, A.Danch, D.Zbozień, M.Vejinovic (Arka), M.Budziński, M.Peskovic (Cracovia), Ł.Kosakiewicz, K.Michalski, K.Nowak, A.Arnarson, R.Wolsztyński, Ł.Wolsztyński (Górnik), C.Sheridan, M.Savkovic, S.Scepovic, M.Adamec, M.Kelemen (Jagiellonia), K.Kallaste, I.Jukic, O.Gnjatic, A.Bjelica, F.Forbes (Korona), J.Buric, R.Orłowski, D.Goutas (Lech), J.Kubicki, M.Sopoćko, M.Lewandowski, M.Żukowski, A.Sobiech (Lechia), Carlitos, C.Pasquato, K.Hamalainen, C.Philipps, I.Medeiros, W.Remy, R.Majecki, L.Rocha (Legia), T.Bozic, P.Forsell, E.Monteiro (Miedź), D.Gojko, M.Mak, F.Plach, J.Felix (Piast), T.Hołota, I.Guarrotxena, L.Dwali, S.Delew (Pogoń), J.Słowik, M.Pawelec, K.Dankowski, M.Pałaszewski, I.Tarasovs (Śląsk), K.Wojtkowski, M.Palcic, V.Savicevic (Wisła K.), A.Garcia, J.Łukowski, Carlitos, B.Sielewski, T.Dhane, A.Borysiuk, M.Szwoch (Wisła P.), A.Czerwiński, D.Hładun, Ł.Janoszka, D.Pakulski, Ł.Poręba, P.Mucha (Zagłębie L.), Mello, N.Malheiro, S.Milewski, A.Cristovao, B.Babiarz, M.Cichocki, D.Kudła, K.Kumor, T.Nawotka, O.Nowak, L.Hrosso (Zagłębie S.)

Czerwone
2

A.Dźwigała (Wisła P.)

1

M.Budziński (Cracovia), Guilherme, R.Bezjak, G.Sandomierski (Jagiellonia), I.Marquez (Korona), M.Pazdan, W.Remy, Cafu (Legia), T.Bożic, P.Zieliński (Miedź), M.Pietrowski (Piast), Ł.Załuska (Pogoń), A.Piech, D.Cotra (Śląsk), C.Stefańczyk (Wisła P.), D.Hładun (Zagłębie L.), D.Kudła, A.Cristovao, V.Sanogo (Zagłębie S.)

Czerwone po 2 żółtych
2

M.Koj (Górnik)

1

A.Bohdanov, T.Socha, C.Maghoma (Arka), A.Gryszkiewicz (Górnik), I.Marquez (Korona), I.Astiz (Legia), S.Rudol (Pogoń), Augusto, M.Cholewiak (Śląsk), G.Merebaszwili, P.Stępiński, G.Kuświk (Wisła P.), J.Tosik, S.Balic, M.Dąbrowski (Zagłębie L.), G.Gabedawa (Zagłębie S.)

 
 
 
Klub
M
PKT
BR
1
Lechia Gdańsk
30
60
45-25
2
Legia Warszawa
30
60
48-31
3
Piast Gliwice
30
53
47-31
4
Cracovia
30
48
39-34
5
Zagłębie Lubin
30
47
48-38
6
Jagiellonia Białystok
30
47
45-41
7
Pogoń Szczecin
30
43
44-42
8
Lech Poznań
30
43
41-40
9
Wisła Kraków
30
42
55-48
10
Korona Kielce
30
40
35-44
11
Miedź Legnica
30
32
30-52
12
Górnik Zabrze
30
31
36-49
13
Śląsk Wrocław
30
31
35-37
14
Wisła Płock
30
30
40-49
15
Arka Gdynia
30
29
39-44
16
Zagłębie Sosnowiec
30
24
41-63
 
OSTATNI
13.04.2019, 18:00
 
 

0:2

 
NASTĘPNY
20.04.2019, 18:00
 
 

-:-

 
 
 
 
Bramki
Zawodnik
9
Arvydas Novikovas
8
Karol Świderski
4
Jesus Imaz
3
Roman Bezjak
3
Cillian Sheridan
3
Przemysław Frankowski
2
Ivan Runje
2
Marko Poletanovic
2
Guilherme Haubert Sitya
1
Taras Romanczuk
1
Mile Savkovic
1
Lukas Klemenz
1
Bartosz Kwiecień
1
Łukasz Burliga
1
Nemanja Mitrovic
1
Jakub Wójcicki
1
Patryk Klimala
 
 
 
 
Partnerzy
 
 
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
Znajdź nas na:
Partnerzy
 
 
© 2004-2019 jagiellonia.net. Wszelkie prawa zastrzeżone


Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.