Dżacek | 1 Lutego 2015 g. 11:14
Z przyjemnością informujemy, że od poniedziałku 10. maja 2010 r. w siedzibie klubu (Błękitny wieżowiec ul. Legionowa 28 - PARTER) ruszają biletowe zapisy na finał Pucharu Polski który odbędzie się Bydgoszczy! Rywalem żółto-czerwonych będzie Pogoń Szczecin!
Zapisy na bilety w cenie 40 zł prowadzone będą tylko i wyłącznie w Błękitnym Wieżowcu (Legionowa 28 - parter). Wejściówki prawdopodobnie będą dostępne do odbioru 17 maja.
Informujemy również, że Stowarzyszenie Kibiców Jagiellonii Białystok "Dzieci Białegostoku" prowadzi zapisy na wyjazd do Bydgoszczy (bilet na mecz + przejazd pociągiem specjalnym + okolicznościowa niespodzianka). Koszt biletu i podróży "specjalem" wynosi 80 zł.
Od soboty 8. maja kibice działający w SKJB "Dzieci Białegostoku" zapraszają do zapisów na ten arcyważny mecz w historii naszego klubu (bilet + przejazd pociągiem specjalnym + niespodzianka) w Jaga Sklepie. Od poniedziałku 10 maja zapisy prowadzone będą również w Centrum Cyfra+.
Jaga Sklep - ul. Bohaterów Monte Cassino 6/31 (obok dworca PKS).
Godziny otwarcia:
* 10-18 (poniedziałek-piątek)
* 9-15 (sobota)
* 10-15 (niedziela)
Centrum Cyfra+ - ul. Jurowiecka 44 (zapisy w tym punkcie ruszają od poniedziałku).
Godziny otwarcia:
* 9-17 (poniedziałek-piątek)
* 9-13 (sobota)