A miało być tak pięknie! Wywiady miały być! Ordery! Tłumy rozentuzjazmowanych Kibiców witających wracających ze „stolnycy” Piłkarzy Jagiellonii miały być! Miał być ten jeden, jedyny, niepowtarzalny „stosunek” w tej rundzie…

Był Dani, nie ma Daniego

Jagiellonia przed zakończeniem rocznego kontraktu rozwiązała za porozumieniem stron kontrakt z Danim Quintaną.
2 Grudnia 2021  g. 17:52  |  więcej

Smagani Biczem Satyry - 30.11.2021r.

Beznadziejny mecz na Legii, przegrany w głowach trenera, zawodników i co za tym idzie klubu należy omówić. Trochę bardziej na poważnie. Zapraszamy na SBS, na żywo od godziny 19.00.
30 Listopada 2021  g. 18:10  |  więcej

Przegrana przed meczem. Grzech zaniechania.

Jagiellonia jechała do Warszawy po trzy punkty. Legia jest w rozsypce i poniosła siedem ligowych porażek z rzędu. Niestety nasz zespół nie dojechał mentalnie na Łazienkowską i po bardzo słabym meczu przegrał z Legią 0:1 tracąc kontrowersyjną bramkę w doliczonym czasie pierwszej połowy meczu.
28 Listopada 2021  g. 23:01  |  więcej

Bo to już jutro!!!

Już jutro mecz, który z jednej strony tak faktycznie ma niewielkie znaczenie w kontekście piłkarskim, ale pod względem prestiżowym i w kwestii znaczenia dla kibica już zdecydowanie więcej. Na początek anegdota, potem jej rozwinięcie. Oczywiście od Foxa.
27 Listopada 2021  g. 10:54  |  więcej

Smagani Biczem Satyry - 23.11.2021r.

Z racji końcówki roku na Smaganych Biczem Satyry zapraszamy we wtorkowy wieczór od godziny 19.00. Przed meczem oczywiście musimy odrobinę się ponabijać, a i merytorycznie może odrobinę będzie. Zapraszamy
23 Listopada 2021  g. 18:13  |  więcej

W końcu zwycięstwo! Jagiellonia Wisła 3-1

Przed dzisiejszym meczem Jagiellonii trudno było być optymistą. Po remisach wyrwanych w ostatnich minutach z Piastem u siebie i Śląskiem we Wrocławiu wielu z nas zastanawiało się, czy przerwa reprezentacyjna znów zadziała- prawie już tradycyjnie - na naszych piłkarzy demotywująco.
20 Listopada 2021  g. 20:06  |  więcej

Wisła … wytrysła!

Szczęśliwie kolejna przerwa reprezentacyjna w rozgrywkach najlepszej ligi świata zbliża się ku końcowi. W tym roku do rozegrania pozostało jeszcze pięć kolejek w których naszą „Jagę” czekają przynajmniej cztery mecze tzw. „wagi ciężkiej”.
17 Listopada 2021  g. 21:45  |  więcej

Pomóżmy Białostockiemu Klubowi Kibiców Niepełnosprawnych!!!!

BKKN walczy tytuł Podlaskiej Marki Roku! Możemy im w tym pomóc!
12 Listopada 2021  g. 19:48  |  więcej

Smagani Biczem Satyry - 09.11.2021r.

Po zwariowanym meczu ze Śląskiem warto powiedzieć kilka słów. Zapraszamy do Smaganych Biczem Satyry!
9 Listopada 2021  g. 17:29  |  więcej

Zagłosuj na BKKN!

Nasze koleżanki i koledzy po szalu z Białostockiego Klubu Kibiców Niepełnosprawnych potrzebują naszych głosów! Poznaliśmy ich osobiście i wiemy, że bardziej zwartej, oddanej i konkretnej grupy na Jadze nie ma!
9 Listopada 2021  g. 13:29  |  więcej

Festiwal nieskuteczności we Wrocławiu.

Jagiellonia Białystok zremisowała w ostatnich minutach ze Śląskiem Wrocław 2-2. Ponownie bramka w doliczonym czasie gry. Zaszwankowała nieskuteczność.
6 Listopada 2021  g. 14:03  |  więcej

Smagani Biczem Satyry - 03.11.2021r.

Zaduszki to Zaduszki, więc ze Smaganymi Biczem Satyry wracamy we środę 03 listopada 2021r. Zapraszamy od godziny 18.00.
3 Listopada 2021  g. 17:22  |  więcej

List, list Kazimierza

Po ostatnim meczu z Piastem otrzymaliśmy od naszego czytelnika/słuchacza mail. Mail, którym chcemy się z Wami podzielić. Kazimierz. Oto on. Zapraszamy do lektury.
1 Listopada 2021  g. 13:01  |  więcej

Czy jest tak tak dobrze, czy jednak...?

Jagiellonia Białystok zremisowała przy Słonecznej z Piastem Gliwice 3-3.
31 Października 2021  g. 10:22  |  więcej

Władek vs Kołodziej

W najbliższy sobotni wieczór, tj. 30-tego października br. o godzinie 20.00 czeka nas w Białymstoku przy Słonecznej starcie można by rzec historycznej natury. Zmierzą się bowiem ze sobą dwie … dynastie. Proszę Państwa! W „narożniku” gospodarzy Dynastia Jagiellonów, zaś w „narożniku” gości Dynastia Piastów!
27 Października 2021  g. 21:11  |  więcej

Smagani Biczem Satyry - 26.10.2020r.

Po dwóch kolejnych meczach wygłodniali "wilcy" omówią ostatnie popisy naszych piłkarzy. Zapraszamy od 18.00.
26 Października 2021  g. 17:54  |  więcej

Subiektywnie o IM i jego piłkarskich dzieciątkach

Ostrzegam, będzie dużo czytania!!! :)
23 Października 2021  g. 23:14  |  więcej

A kibicowi ponownie wstyd ...

Jagiellonia pojechała do Szczecina powalczyć o trzy punkty. Niestety przyjeżdża z Pomorza na tarczy. Zachowawczość i brak wyciągania wniosków z poprzednich spotkań była aż nadto widoczna w spotkaniu rozgrywanym w sobotni wieczór. Kompletna taktyczna i osobowa porażka w Szczecinie.
23 Października 2021  g. 19:38  |  więcej